Антипасто — це прелюдія до основних страв, закуски, без яких немислима жодна італійська трапеза. У буквальному перекладі «антипасто» це «перед їжею». Шеф обрав найкраще з регіону Кампанія та пропонує вам до столу! Салямі піканте, прошутто ді парма, полуниця, моцарела, в'ялені томати, каперси, маринований артишок, оливки, мигдаль, ароматний базилік, грісіні з нашої пекарні та прикрашаємо бальзамік кремом.
Еклери печуть в кондитерській, завжди свіженькі, як і мостарду. Куряче пате робимо на кухні і також він є на продаж в гастрономії (не проходьте повз). І от все це разом — ідеальне сполучення, яке варто скуштувати!
Бурата — це класичний мʼякий італійський вершковий сир сформований у формі мішечка або сумочки. Має дуже виражений вершковий смак. Ідеально поєднується зі стиглими солодкими помідорами і є чудовою закускою. Ми використовуємо бурату українського виробника, але подаємо за італійським рецептом з помідорами чері на подушці з соуса Песто алла Дженовезе та руколою.
Проста класика. Свіжий багет, ніжний крем-сир та ідеально засолений лосось, який ви можете взяти додому в гастрономії!
Ці брускети прийшли на зміну брускетам зі свіжими томатами. Шеф дотримується сезонності та користується продуктом, що дала нам осінь. Тим паче італійці дуже полюбляють гарбуз! Брускети робимо з Італійського батону, пюре з печеного гарбуза, зі шматочками авокадо, бальзамічним кремом, оливковою олією, базиліком, кедровим горіхом, виноградом та козячим сиром шавру. Смачного!
Анчоуси — це дрібні рибки, які водяться в Середземному, Чорному та Азовському морях, на берегах південної Африки та Східній Атлантиці. Цінують та полюбляють їх італійські господині від Сицилії до Генуї. З анчоусами особливо добре поєднуються каперси та оливки, саме такі сполучення і обрав Шеф для брускет, додавши в'ялений томат. А ще особливий секрет анчоуса ще в тому, що його використовують у приготуванні не як рибу. Під час нагрівання вони повністю розчиняються і працюють як підсилювач смаку. А також заміняють сіль у страві.
Хліб з нашої пекарні з вершковим маслом
Мій улюблений тартар, він же татарський біфштекс. Кажуть, що придумали його татарські кочівники, а французи удосконалили. Як скажете! Але я вважаю, що вдосконалив його Шеф, подаючи з соусом із каперсів. Однозначно треба куштувати!
Власного соління лосось дрібно нарізається з авокадо та томатами чері. Легка та корисна страва. Нічого зайвого - ідеальне сполучення!
TARTARA DI TONNO! Гармонія смаку тунця з пікантною руколою, томатами чері та каперсовим соусом! Неодмінно скуштуйте!
Тартар з баклажану - чудова альтернатива для вегетаріанців чи поціновувачів баклажану в цілому. Баклажан підсмажується на грилі, дрібно нарізається та змішується з оливковою олією, кінзою та зірою. Подаємо на подушці з гуакамоле та з грінками з гречаного багету.
Карпачо з тунця! Стейк тунця злегка обсмажується на грилі, тонко нарізається та подається з соусом із печених перців чилі, бальзамічного оцту, часнику, оливкового масла та печених томатів. І ось тут завмираємо на хвильку, бо це таке комбо неймовірне! В міру гостроти та контрасту смаків, Mamma Mia! Прикрашаємо всю цю смакоту руколою та слайсами пармезану, ми ж наполовину італійці! А вам смачного!
Гребінець святого Якова чи гребінець пілігрімів являється символом Венери для римлян, богині краси та кохання, що з'явилась з морської піни на борту перлинної віялоподібної раковини. Тож молюск вважається символом жіночого початку та родючості. Італійці полюбляють їх запеченими чи обсмаженими, з вершковим соусом чи крудо - тобто сирими, у вигляді карпачо або тартару. Ми подаємо карпачо з гребінця з ікрою щуки, авокадо, вершковою спумою та трюфельною пастою. Радимо скуштувати!
Тальята - класична італійська страва з тонко нарізаної яловичини зі спеціями, родом із Тоскани. Тож м'ясо підсмажуємо на грилі до просмажки rare, нарізаємо тонкими скибочками. А далі найсмачніше! Викладаємо на соус з сиру Асьяго (це класичний італійськіий полутвердий ковʼячий сир) та кінзи. Щоб ідеально смакувало, додаємо томати чері, свіжу кінзу, руколу та червону цибулю. Повірте, повернетесь за нею знов!
Бестселлер ресторану, готуємо цей салат вже майже 15 років! Як люблять італійці - обов'язково багато листя салату, улюблений пармезан та середземноморські тигрові креветки на грилі. Додаємо кедровий горішок, авокадо та чері, заправляємо оливковою олією та витриманим бальзамічним оцтом. Зазвичай гостям рекомендуємо додати до салату різні морепродукти (наприклад, додаткову порцію креветок, морські гребінці, кальмар або восьминіг), що було ну дуууже в кайф!
Наш фірмовий слабосолений лосось, який ви можете придбати в гастрономії, викладаємо на листя салату з артишоком, підсмаженою молодою картоплею, помідорами чері та перепелиними яйцями.
Улюблений зелений-фітнес салат! До листя шпинату та ромену додаємо броколі, обсмажену на оливковій олії з часником, індичку су-від, боби едамаме, сир горгонзола, заправляємо бальзамічним оцтом та прикрашаємо насінням гарбуза та соняшника. Стане вашим фаворитом!
Осінній салат в нашому меню! Печений буряк з руколою, кедровим горішком, фісташкою, кеш'ю та козячим сиром шавру! Заправляємо медово-перечним соусом і це прекрасне поєднання всіх інгредієнтів!
Цей суп ми вже раніше готували, але він настільки запав в душу, що повернули його в меню. Основа супу з болгарського перцю, цибулі, часника, копченої паприки та перцю чилі, що надає йому особливої пікантності та гостроти. Подається з морепродуктами, бобами едамаме та зеленим маслом. Рекомендуємо!
Кожен поважаючий себе шеф додає в осіннє меню суп із гарбуза, наш не виключення!) Готуємо його з додаванням моркви та селери. Подаємо з качкою конфі, насінням гарбуза, мусом з фуагра та трюфельною пастою, що надає йому вишуканого смаку! Рекомендуємо як на обід так і на вечерю!
Один з найпоширеніших італійських супів із овочів (у складі: морква, цукіні, броколі, цибуля, зелений горошок, цвітна капуста, картопля, томати конкасе, та петрушка). При подачі додаємо пармезан за бажанням!
Лазанья алла Болоньєзе - класичний різновид усіма улюбленої італійської лазаньї. Готується з тонких пластів пасти, викладених один на одного з шарами рагу болоньєзе, соусу бешамель та тертого сиру (ми використовуємо моцарелу) Взагалі лазанья вважається одним із найстаріших видів пасти, її походження відносять до середньовіччя. А батьківщиною рецепту лазаньї є італійський регіон Емілія-Романья, саме там лазанью традиційно і готують із соусом бешамель. Тож куштуйте класику, смачного, amici!
Серед своїх має назву - паста Сальмоне! Власноруч готуємо всі види пасти в ресторані. Шпинатні тальятеле змішуємо з вершковим соусом, червоною рибою та декоруємо червоною ікрою! Чудовий вибір, коли хочеться рибки!
Сезонний ХІТ! Тальятеле власного виробництва готуємо з грибами порчіні, додаємо вершковий соус та трюфельної пасти. Для аромату та збагаченого смаку! Рекомендуємо всім, хто полюбляє гриби!
Ну це perfettamente! Тальятеле власного виробництва готуємо з чотирма найпопулярнішими італійськими сирами: асьяго, моцарелою, горгонзолою та пармезаном. Пармезан та асьяго шукайте в нашій гастрономії!
Для любителів м'ясного в нас є паста з яловичими щічками! Тальятеле - різновид класичної італійської паста з регіону Емілія-Романья. Готуємо її самі. В якості начинки додаємо яловичі щічки, цукіні, моркву, соус деміглас та базилік. Смачного!
Равіолі - це закритий вид пасти, квадратної, овальної чи круглої форми з начинкою. Ми всю пасту готуємо з борошна "Семола" (з твердих сортів пшениці), з додаванням яєць та жовтків, без солі. Фарш до пасти зі смаженої курки, цибулі та грибів з додаванням сиру Пармезан. Подається з соусом із цукіні, вʼяленими томатами та кранчем. Радимо скуштувати!
Ризото - це типова для Італії страва, яка здобула міжнародне визнання. Походить з північної Італії, зокрема з Ломбардії, Венето і П’ємонту. Зазвичай його готують з рису сортів Арборіо або Карнаролі. Ми готуємо з арборіо, обсмаженого з часником і з додаванням коньяку, готується на грибному бульйоні з грибами порчіні, додається пармезан та трюфельна сальса. Тому смак неперевершений!
Ризото - одна з найвідоміших страв італійської кухні. Походить з північної Італії, зокрема з Ломбардії, Венето і П’ємонту. Перший рецепт ризото датується 1809 роком. Готуємо ризото з рису сорту арборіо з білим вином, додаємо обсмажені тигрові креветки, селеру, томати чері, петрушку та посипаємо пармезаном.
Його величність АРТИШОК! Делікатес з одного боку та головний символ сицилійської мафії з іншого! Не зважаючи на грішну символіку, артишок вже багато років улюбленець на Сицилії, в усій Італії, Європі та за океаном! Його називають "Зимовим королем" італійської кухні. Наш рецепт - подавати серце артишоку з селеровим пюре та соусом із пармезану. Скуштуєте раз і вже не зможете його забути!
Не Парміджаною єдиною! У Шефа є неймовірний рецепт приготування Баклажану, який він повністю не відкриває, але скуштувати варто! Запікаємо його на грилі, тушкуємо в соусі деміглас з квасу та подаємо з соусом з кінзи та сиру Асіяго. Декоруємо картопляними чипсами та перцем чилі для пікантності. це ВАУ!
В кожному італійському домі є багато овочів, які додають всюди. Ми - не виключення! Бланширована броколі, баклажан, запечений болгарський перець, цукіні та томати чері смажені на грилі, заправлені оливковою олією, соєвим соусом та часником. Ідеальне доповнення до вашого обіду!
ціна вказана за 100 грам
за 100 грам сирого м'яса
Качина ніжка готується методом "конфі" (це приготування мʼяса у власному жирі за рахунок чого м'ясо стає дуже ніжним та волокнистим). На гарнір додаємо яблучно-селерове пюре з додаванням розмарину. Адже ви знаєте, що качечка смакує з солодкуватістю, тому подаємо з апельсиновим соусом. Для пікантності додаємо перець чилі та щоб хрумтіло - картоплю пай.
Шніцель по-міланськи готують в північній Італії ще з 12-го століття, і ця страва багато в чому схожа на знаменитий віденський шніцель. Але суперечки точаться досі. В оригіналі шніцель по-міланськи готують з телятини, ми використовуємо філе міньон (найніжніша частина туші). Відбиваємо молотком, паніруємо та смажимо у фритюрі. Подаємо з жовтком, чорним трюфелем та салатом з руколи, ромену, радічіо, томатів чері, авокадо, пармезану та кедрового горіху. Найцікавіше - це подача, тому тамуйте подих та чекайте на міланську феєрію!
Фаршировані перці не тільки зірка української кухні, в Італії також полюбляють цю страву! Фаршируємо яловичим пікантним фаршем перці, запікаємо та викладаємо на подушку з ніжної рикоти, додаємо соус на основі перців з часничком та прикрашаємо свіжим базиліком та фісташкою! Buon appetito!
Філе лосося обсмажуємо на грилі, подаємо з броколі та вершковим соусом з додаванням білого вина, особливого шарму страві додає червона ікра та як доповнення - долька лайму.
Проста та легка страва з нашого меню. Італійці мають багато варіацій приготування цвітної капусти, але Шеф обрав поєднання з рибою. Філе цілої дорадо обсмажуємо на пательні та подаємо з пюре з цвітної капусти, запеченою цвітною капустою з пармезаном, який додає золотисту скоринку, та соусом Альфредо (вершковий та ароматний соус).
Яке Середземномор'я без страв з морепродуктами, а особливо такого делікатесу як восьминіг. Готуємо його у білому вині, з нашим авторським лігурійським соусом, помідорами чері та шпинатом. На гарнір додаємо молоду картоплю фрі та посипаємо паприку.
Соуси — це давні кулінарні традиції Італії. Лігурійський соус в цій страві - це обсмажені на оливковій олії цибуля з часником, каперсами, помідорами пілаті та чері. Свою назву отримав від офіціантів, які його пропонували до різних морепродуктів, а гості були в захваті! Філе судака смажимо на пательні з лігурійським соусом і подаємо з фенхелем запеченим з пармезаном. Адже фенхель - дуже популярна рослина в Італії та загалом в середземноморській кухні. Рекомендуємо під келих білого вина!
Готуємо цей рецепт вже близько п'яти років. Спершу була задумка цієї страви по інгредієнтам, але щось не складалось. І нарешті, у Шефа виникла ідея зробити кошик з обпаленого авокадо, покласти туди салат з каперсів, томатів, заправки з каперсів, базиліку та бальзаміку. Поряд викласти перепелині яйця пашот з паприкою та Голландський соус. Тунець обсмажуємо в кунжуті і ось воно! Рекомендуємо скуштувати!
Наближались вихідні та День Києва. За нашою традицією - Шеф готує спешл страву на вікенд, а тут ще й свято нашого величного міста. І перше що прийшло на думку: котлета по-Київськи. Але ж ми італійський ресторан, тому чому б не взяти основу страву, але використати італійські продукти? Як виявилось, все геніальне - просто! Котлета вийшла в топ продажі і ми просто лишили її в меню! Готуємо її з тигрових креветок, в середину додаємо кедрові горішки, червону ікру та вершкове масло, як і повинно бути в котлеті по-Київські. Викладаємо її на пюре з зеленого горошку та декоруємо ікрою щуки. Смачного!
Одне з найпопулярніших та старих блюд нашого меню. Буквально перекладається "креветки по-бассанівськи" Хвости тигрових креветок обсмажуються на пательні та подаються з картопляним крокетом у пармезані із горгонзолою всередині. Додаємо корисну та улюблену італійську зелень - руколу і mamma mia! Неперевершено!
Ванільна панакота з рожевим крамблом, ягідним мусом і мармеладом з лісних ягід та просеко
карамелізоване листкове тісто на основі вершкового масла та італійського борошна крем ванільний з білим шоколадом та сиром маскарпоне малинове кюлі декорується свіжими ягодами
Десерт з емоційною подачею, коли на ваших очах бісквіт поєднується з кремом. В основі бісквіт савоярді, просочений еспресо з додаванням марсали та амарето з какао, та крем на основі маскарпоне, жовтків та марсали. Смакує з кавою.
класичний десерт. готується на основі вершків, яєць, молока, з додаванням натуральної ванілі. метод приготування - запікання. Прикрашаємо сезонними ягодами, мʼятою та малиновим кюлі
Чизкейк з крем-сиру та пюре манго, поливається соусом з манго та соусом з лайма. Основа десерту чипс з вівсянки та мигдалевих пластівців
- гречаний мед з ромом - мускатний горіх/ білий гриб - сичуанський перець - еспресо - гінес з бразильським горіхом
- полуниця з дор блю - грецький йогурт/ малина - вишня з марципаном - ванільний лате - лайм кокос
- ароматний банан - ряжанка - полуничний йогурт - карамельне яблучко - попкорн